YARDIM
ÜRÜN İADE

İademi nasıl yapacağım?

Ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde 30 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Online mağazadan alınan ürünlerin iadesi yalnızca online sitemiz üzerinden yapılabilir. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda ürünleri tarafımıza gönderirken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

İade süreci nasıl işliyor?

• Ürünün faturasının arkasındaki iade formunu eksiksiz olarak doldurunuz.

• İade formu doldurulmuş faturayı ürün ile birlikte , anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz olarak Merkez Mahallesi Yalçın Koreş Cad. Arifağa Sk. No:25 Yenibosna / Bahçelievler/İstanbul adresine gönderiniz.

• Yurtiçi kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen değişimlerin kargo ücreti müşterimize aittir.

• İadeniz öncelikle Forever New müşteri temsilcileri tarafından incelenecek, yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra 2-5 iş gününü içinde iadesi için onay verilecektir.

• Kredi kartı ile verilen siparişlerde ödeme iadeleri ortalama 2-5 iş günü içerisinde gerçekleşmekte ve yapmış olduğunuz ödeme tutarı kredi kartınıza seçtiğiniz ödeme şekline göre yatırılmaktadır.

• Tarafımızdan ödeme iadesi yapılan işlemlerin güncel kredi kartı ekstrelerine yansıması banka prosedürlerine göre ortalama 1-3 iş günü sürmektedir.

İade şartları nelerdir?

• Ürünler kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmüş olmamalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz ve fatura arkasında bulunan ürün iade bölümünü doldurmanız gerekmektedir.

• Hijyen dolayısı ile küpe iadesi yapılmamaktadır..

Ürünü nasıl değiştireceğim?

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerin değişim işlemi yapılmamaktadır. Ürününüzün iade işlemini başlatıp sitemizden yerine almak istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Ürünü iade ettikten sonra param ne zaman hesabıma geçer?

Ürününüz iade depomuza ulaştıktan sonra müşteri hizmetleri tarafından incelenmektedir. İadesi kabul edilen ürünün bedeli bankanıza bağlı olarak 2-5 iş günü içerisinde ödeme şeklinize göre hesabınıza yatırılmaktadır.

Siparişimin ödemesini taksitli olarak gerçekleştirdim, ürün bedeli iadesi de taksitli mi olacak?

İadeniz ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde olacaktır. Ödemenizi ''kredi kartı taksitli'' seçeneği ile yaptığınız takdirde ürün bedeli taksit adeti kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür; Forever New tarafından değil bankanız tarafından belirlenmiştir. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlem bankalara göre değişmektedir ve ortalama 1-3 iş günü içinde ekstrelerinize yansır. Ürününüz iade depomuza ulaştıktan sonra müşteri hizmetleri tarafından incelenmektedir. İadesi kabul edilen ürünün bedeli bankanıza bağlı olarak 2-5 iş günü içerisinde ödeme şeklinize göre hesabınıza yatırılmaktadır.

Satın aldığım ürünü iade ettikten sonra kullanmış olduğum kupon kodları hesabıma geri yüklenir mi?

Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi dolayısıyla iade edilmektedir.

Elime geçen ürün kusurlu, ne yapmam gerekiyor?

Ürünü iade süresi içinde iade formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz halinde gerekli kontroller yapıldıktan sonra ürünün iadesi yapılacaktır.

Forevernew.com'dan almış olduğum ürünleri istediğim Forever New mağazasına iade edebilir miyim?

İnternet sitemiz üzerinden alınan ürünlerin iadesi mağazalardan yapılamamaktadır; bu ürünlerin iadesi yalnızca online mağazamızdan gerçekleştirilebilir.

İade teslimat adresi neresidir? 

Saide Tekstil - Forever New Merkez Depo Merkez Mahallesi Yalçın Koreş Cad. Arifağa Sk. No:25 Yenibosna/ Bahçelievler/İstanbul

Canlı Destek