Üyelik

Nasıl üye olurum?
Yeni bir üyelik oluşturmak için ana sayfamızda sol üst köşede bulunan ‘Yeni Üyelik’ butonuna tıklayınız. Gerekli bilgileri doldurmanız ve kayıt ol demeniz yeterli olacaktır. Üyeliğiniz hemen oluşturulacaktır. Daha sonra hızlı bir giriş oluşturmak için 'Facebook ile bağlan’ butonuna da tıklayabilirsiniz.
Üye olmadan da alışveriş yapabilir miyim?
Forever New online alışveriş sitesini üye olmadan gezebilirsiniz ancak alışverişinizi tamamlamak için üye olmanız gerekmektedir. Teslimat ve güvenli ödeme sayfalarına, sadece üye girişinizi tamamlayarak ulaşabilirsiniz. Üyelik sırasında almış olduğumuz bilgiler, sizin güvenli bir alışveriş yapabilmeniz için gereklidir.
Kampanyalardan ve yeni ürünlerden nasıl haberdar olabilirim?
Kampanyalardan, yeni ürünlerimizden ve size özel sürprizlerden haberdar olmak için e-mail bültenimize üye olunuz. Yeni üye kaydı yapıp e-mail bültenine kayıt olmayı seçebilirsiniz ya da ana sayfamızda bulunan '' Kampanyalar '' (link verilsin) bölümünden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Şifremi unuttum, ne yapmam gerekli?
Daha önce sitemize üye iseniz; ancak şifrenizi hatırlamıyorsanız ''Üye Girişi'' sayfasından ilgili alana üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresini yazdıktan sonra ''Şifremi Unuttum'' butonuna bastığınızda yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
Siparişimi değiştirebilir miyim veya iptal edebilir miyim?
Siparişinizi tamamlamadan önce sepetinizde miktar ve ürün değişimi yapabilirsiniz. Tamamlanmış siparişiniz kargoya teslim edildiyse kargoyu teslim almadan geri göndermeniz gerekmektedir. Teslim aldıysanız kargo bedeli alıcıya ait olmak üzere fatura üzerine iade nedeninizi yazarak tarafımıza gönderdiğinizde iade talebiniz işleme alınacaktır. Henüz kargoya teslim edilmemiş siparişiniz için müşteri hizmetlerimizi aradığınızda veya e-mail ile bilgilendirme yaptığınızda siparişinizde gerekli değişiklikler yapılıp kargoya teslim edilecektir ya da iptali sağlanacaktır.