Sosyal Medya

Bu kurallar Forever New ile Forever New Sosyal Medya (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Tumblr, Youtube,  Google+) kanallarındaki takipçilerin etkileşim ve iletişim koşulları ile ilgili bilgi içermektedir.
Forever New, müşterileri ve takipçileri ile sosyal medya kanalları üzerinden aktif olarak kitlesel ve bireysel olarak iletişim halindedir. Takipçilerimiz rahatlıkla markamız, ürünlerimiz ve mağazalarımızda yaşadıkları deneyimle ilgili görüşlerini paylaşmakta özgürdür.
Olumlu ve ya olumsuz her türlü geri bildirimlerinizi, aşağıda paylaştığımız kurallar çerçevesinde daima bizimle paylaşabilirsiniz.
-        Tehdit, kötü söylem, şiddete yönlendirici, müstehcen içerikli, ırkçı söylem ve hakaret içeren,
-        Her yaştan sosyal medya kullanıcısına uygun olmayan,
-        Forever New Türkiye sosyal medya kanalları üzerinden başka kullanıcılara  yönelik taciz, tehdit ve zorbalık içeren,
-        Yasadışı madde ve faaliyetlerle ilgili bilgi, yazı, resim, link vb. içeren,
-        Forever New tarafından paylaşılan sosyal medya içerikleri, ürün, marka, personel, mağaza vb. herhangi bir konu ile bağlantısı olmayan, reklam veya ilgisiz içerikler,
-        Yasal olmayan; kanun ve düzenlemelere aykırı olan,
-        Bir kişinin haklarına yönelik saldırıda bulunan,
Sosyal medya kanallarının kullanım kurallarında belirtilen maddelere uymayan; yorum ve paylaşımlarda bulunmamaya dikkat etmenizi rica ederiz.
Forever New Türkiye, sosyal medya hesapları ile iletişime geçen hiçbir kullanıcının bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşmamaktadır. Fakat; sosyal medyanın kamuya açık bir platform olması sebebiyle her kullanıcı şahsi hesaplarının güvenlik ayarlarından kendileri sorumludur. Bu tür paylaşım ve yorumlar Forever New Türkiye Sosyal medya topluluk yöneticileri tarafından silinecek, devam etmesi durumunda kullanıcıların Forever New Sosyal medya kanallarına erişimi engellenecektir.
Forever New Türkiye, bahsi geçen sosyal medya kanallarındaki, Forever New Türkiye dışında bir kişi tarafından yazılmış yorumlar ve ya Forever New Türkiye dışında bir kişi tarafından paylaşılmış içerikten sorumlu değildir.
Yukarıda belirtilen kurallar genel olup daha detaylı bilgi için, kullandığınız sosyal medya kanallarının (Facebook,Twitter, Instagram vb.) güvenlik ve kullanım koşullarını inceleyiniz.
Forever New Türkiye sosyal medya hesaplarına gelen soru ve geri bildirimler hafta içi  09.00-18.00 saatleri arasında takip edilmektedir. Forever New sosyal medya kanallarına gelen geri bildirimler kişiye özel mesaj veya tüm takipçiler tarafından erişime açık yorum olarak cevaplanabilmektedir.
Forever New Sosyal Medya kanalları geniş bir takipçi ağına sahiptir ve bu kanallardaki tüm takipçilerimizin aynı derecede saygı ve yakınlık görmeleri markamız için önem teşkil etmektedir.
Forever New Türkiye olarak; sosyal medya içeriklerimizin tüm takipçilerimize yönelik, güvenli, etik ve özgün olması en büyük gayemizdir.
Sizden gelecek olumlu/olumsuz her geri bildirim, takipçilerimiz ile markamız arasındaki iletişimi desteklemektedir ve size en iyi deneyimi sunabilmemiz için bize yardımcı olmaktadır. Bu sebeple, sizden gelen geri bildirimler yüksek derecede değer ve önem taşımaktadır.