İnternet Sitesi Kullanim Koşulları

Onay ve Kabul
Bu beyan Forever New Online Shop’un gizlilik politikasını içerir. Forever New.com.tr sitesini ziyaret ederek İade Şartlarını, Gizlilik Politikasını ve Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılmaktasınız. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu internet sitesini kullanamazsınız.
Forever New Online Shop sitesi içerisindeki her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri (Sitedeki materyallere ait ad, açıklayıcı bilgi, görsel, fiyat vb.) önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. İlgili değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu siteden yapılmış alışverişler yalnızca kişisel kullanım içindir.
Erişilebilirlik ve Kullanım
Forever New Online Shop’un ;  kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya kullanıcı tarafından daha sonra güncellenen adres, e-posta, sabit telefon, mobil telefon ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, sms, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcı ile iletişim, pazarlama ve bildirim amaçlarıyla kullanıcıya ulaşma hakkı vardır.
>Forever New Online Shop’un shop.Forever New.com.tr sitesine üye olan kullanıcıya verdiği şifrenin, kullanıcı veya kullanıcı kaynaklı herhangi bir sebepten dolayı 3üncü kişilerle paylaşılmasından kaynaklanacak kullanıcının daha önce ilan ettiği bilgilere ait değişiklik, silinme gibi işlemlerden Forever New Online Shop sorumlu değildir.
Forever New Online Shop, Forevernew.com.tr sitesindeki genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi , resim Forever New markası ve diğer markalar, logo, ikon, yazılım, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları , uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahi tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ve lisans sahibidir, yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz yada dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki cezai sorumluluğu gerektirir. Forever New Online Shop’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
Forever New Online Shop, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır. Kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye eder.
Gizlilik
Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası ziyaret ediniz.
Sitemizi kullanarak, kişisel bilgilerinizi vermeyi kabul etmiş sayılmaktasınız.
Hatalı Kullanım ve Yasaklar
Forever New Online Shop ,siteye zarar verecek ya da kötüye kullanım gerçekleştirecek şekilde illegal olarak kullanılamaz  ve hiç bir şekilde kopyalanamaz. Bu site istenmeyen ticari reklam veya promosyon göndermek amacı ile kullanılamaz. Başkasının haklarına zarar verecek bir şekilde kötü amaçlı kullanılamaz. Sitedeki her hangi bir içeriği dağıtamaz ve kopyalamazsınız. Bu siteye bir kişinin rızası olmadan kişisel bilgilerini gösterecek herhangi bir materyal gönderemezsiniz.
Fikri Mülkiyet
Bu web sitesinde gösterilen materyaller, resim ve içerikler Forever New mülkiyetine aittir  ve lisansı telif hakkı, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet kanunları tarafından korunmaktadır. Yalnızca kendi kişisel kullanımınız için sitenin içeriklerini saklı tutabilirsiniz.
Sorumluluk ve Tazminat Sınırlandırılması
Forever New  bu web sitesinin kullanımı ile ilgili service saldırı, virüs veya teknolojik malzemeden kaynaklı herhangi bir kayıp ve zarardan sorumlu değildir.