Hediye Kart

HEDİYE KARTI KULLANIM KOŞULLARI:
Sadece Forever New (Retail Two Mağazacılık Limited Şirketi’nin) mağazalarında geçerli olan bu kartı tek seferde ya da birden fazla alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kart değerinden kullanmak istediğiniz tutar alışverişinizden indirim olarak düşülecektir. Hediye kartınız nakde dönüştürülemez, karttan kalan tutar için para iadesi yapılamaz. Hediye kartınızı www.forevernew.com.tr web sitesinden yapacağınız alışverişlerde kullanamazsınız.
Değişim ve iade edilen ürünün değeri karta geri yüklenmez. Tek seferde yapılan alışveriş tutarının bu kartın değerini aşması durumunda kart sahibi farklı ödeme alternatifleri kullanabilir (Kredi kartı, nakit vb.)  Bu kart tanımlandığı tarihten itibaren 12 ay boyunca geçerlidir. Kart değerinden kullanmak istediğiniz tutar alışverişinizden indirim olarak düşülecektir.
Bu kartın mülkiyeti Retail Two Mağazacılık Ltd. Şti.’ye aittir ve kaybolan, çalınan veya zarar gören kartlarla ilgili sorumluluk almaz. Hediye Kart’ın tesliminden itibaren, güvenli bir şekilde korunması ve kullanılmasından bizzat kart hamili sorumludur. Hediye Kart'ın kaybolması ya da çalınması durumunda 0850 360 3639 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı hemen kullanıma kapattırmanız gerekmektedir İşlem yapabilmek için kart numarası bilginiz gerekeceğinden lütfen kart numaranızı not almayı unutmayınız.
Hediye Kartınızın çalınması, kaybolması durumunda kart yenilenmeyecek olup, bakiye için iade yapılmamaktadır. Hediye kartınızı, www.forevernew.com.tr web sitesinden yapacağınız alışverişlerde kullanamazsınız.
Retail Two Mağazacılık Limited Şirketi tarafından belirlenmiş güvenlik kontrolleri yapılamayacak derecede yıpranmış ve tahrif edilmiş hediye kartları geçersizdir. Kart hamili, kartı satın almakla beraber, kartın ön ve arka yüzünde yer alan şartları kabul etmiş sayılır.