Gift Card

Forever New Gift Card (Hediye Kartı) Türkiye sınırları içindeki tüm Forever New mağazalarından satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Forever New Gift Card 50 TL, 150 TL ve 250 TL olmak üzere üç  farklı değerde satışa sunulmaktadır.
Forever New Gift Card’ı tek seferde ya da birden fazla alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kart değerinden kullanmak istediğiniz tutar alışverişinizden indirim olarak düşülecektir. Hediye kartınız nakit paraya  dönüştürülemez, karttan kalan tutar için para iadesi yapılamaz.
Forever New Gift Card  satın alındığı tarihten itibaren 12 ay süre ile geçerlidir.
www.forevernew.com.tr web sitemizden  yapacağınız alışverişlerde kullanamazsınız.
GIFT CARD KULLANIM KOŞULLARI
Forever New Türkiye mağazalarında geçerli olan Forever New Gift Card (Hediye Kartı) tek seferde ya da birden fazla alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
Hediye kartınız nakit paraya  dönüştürülemez, karttan kalan tutar için para iadesi yapılamaz. Değişim ve iade edilen ürünün değeri karta geri yüklenmez.
Tek seferde yapılan alışveriş tutarının kartın değerini aşması durumunda kart sahibi farklı ödeme alternatifleri kullanabilir (Kredi kartı, nakit vb.)  Hediye Kartı tanımlandığı tarihten itibaren 12 ay boyunca geçerlidir. Kart değerinden kullanmak istediğiniz tutar alışverişinizden indirim olarak düşülecektir. Kart bakiyesi bitmesi durumunda yeniden doldurulamaz.
Bu kartın mülkiyeti Forever New (Retail Two Mağazacılık Ltd. Şti.)’e aittir ve kaybolan, çalınan veya zarar gören kartlarla ilgili sorumluluk almaz. Hediye Kart’ın tesliminden itibaren, güvenli bir şekilde korunması ve kullanılmasından bizzat kart hamili sorumludur. Hediye Kart'ın kaybolması ya da çalınması durumunda 0850 360 3639 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı hemen kullanıma kapattırmanız gerekmektedir. İşlem yapabilmek için kart numarası bilginiz gerekeceğinden lütfen kart numaranızı not almayı unutmayınız. Hediye Kartınızın çalınması, kaybolması durumunda kart yenilenmeyecek olup, bakiye için iade yapılmamaktadır.
Hediye kartınızı, www.forevernew.com.tr web sitesinden yapacağınız alışverişlerde kullanamazsınız.
Forever New tarafından belirlenmiş güvenlik kontrolleri yapılamayacak derecede yıpranmış ve tahrif edilmiş hediye kartları geçersizdir.
Kart hamili, kartı satın almakla beraber, tüm bu şartları kabul etmiş sayılır.