Kariyer

Forever New çalışanı olarak; bizleri ortak bir hedefe yönlendirecek kurum kültürümüzü benimserken, bireysel farklılıklarımızı takımın büyük havuzunda eriterek, yaratıcılık özelliklerimizi korumayı, geliştirmeyi ve ortak kültürümüze katkıda bulunmak için değerlendirmeyi hedefleriz.
Şirketimize başvurmak için www.kariyer.netwww.secretcv.com ve benzeri web sitelerindeki ilanlarımıza ve Forever New Türkiye Resmi facebook sayfasındaki Kariyer uygulamasındaki pozisyonlara başvuru yapabilir veya hr@forevernew.com.tr eposta adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.
Başvurunuz incelenecek ve mevcut boş pozisyonlar çerçevesinde değerlendirilecektir. Eğer başvurunuz, pozisyonun gerekleri ile örtüşüyorsa, görüşmeye davet edilirsiniz. Pozisyonun özelliklerine göre İnsan Kaynakları Departmanı, adayları "yetkinlik bazlı değerlendirme" süreçlerine dâhil eder. Mesleki bilgi ve deneyimin ölçülmesi için, ilgili bölüm yöneticisi mülakat süreçlerine dâhil edilir. Değerlendirmeler sonucunda olumlu bulunan adaylara iş teklif edilir ve işe alma prosedürleri uygulanır. Görüşmeler sonucunda yerleştirilemeyen adaylar, başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvuru veritabanında saklanır ve tüm adaylara geri bildirim yapılır.Merkez ofis ve mağaza çalışanlarının işe alımlarında kaynak olarak; mağazalarımıza yapılan başvurulardan, şirketimiz bünyesindeki aday havuzundan, çeşitli kariyer sitelerinden, web sayfamıza yapılan başvurulardan, gazete ilanlarından, gereken durumlarda da çeşitli danışmanlık şirketlerinden de faydalanılmaktadır.
Forever New markasının tasarladığı koleksiyonlar Paris, Londra, Milano ve New York'taki sanat, film, müzik ve tiyatro sanatlarının global trendlerinden ilham alınarak hazırlanmıştır. Birbiriyle örtüşen uyumlu koleksiyonlarıyla öne çıkan Forever New farklı mağaza konseptleriyle müşterilerine ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

NEDEN FOREVER NEW'DA ÇALIŞMALISINIZ ?

  • Hızla büyüyen bir uluslararası işletmede olağanüstü kariyer imkanları sunuyoruz
  • Özellikle şirket içi terfilere odaklanmaktayız
  • Kusursuz eğitim ve gelişme imkanları sunmaktayız
  • Yetenekli, kararlı ve ilham verici iş arkadaşlarınız olacak
  • Hızlı, öncü ve yenilikçi kültürün tadını çıkartacaksınız
  • Sıcak ve dost canlısı takım arkadaşları ile çalışma ortamı sunuyoruz
  • Birbirinden güzel ürünlerimiz için cömert Personel İndirimleri sunuyoruz
Bizimle çalışmak için www.kariyer.netwww.secretcv.com ve benzeri web sitelerindeki ilanlarımıza ve Forever New Türkiye Resmi facebook sayfasındaki Kariyer uygulamasındaki pozisyonlara başvuru yapabilir veya hr@forevernew.com.tr eposta adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.